Markilux nabízí celou řadu originálních markýz – nejen z hlediska konstrukce ale i vlastností látek.

Vzorníky látek MarkiluxUnikátní látky vytvářejí příjemnou atmosféru. Je to právě barva a struktura látky, která dodává pocit při posezení na terase. Barevné odstíny, vzory a efekty látky zajišťují specifický efekt v závislosti na jasu a odstínu.

Jako přední výrobce vysoce kvalitních markýz s téměř 100 letou praxí v oblasti výroby textilií nabízí Markilux nesrovnatelnou a originální kvalitu a design.

Textilní návrhářský tým společnosti Markilux neustále vyvíjí nové kolekce, které odpovídají současným trendům a vyznačují se nadčasovým designem. Mezi 250 látkami v tématicky řazených barevných paletách najdete tu svou nejhezčí látku mezi nebem a zemí.

Vyrobeno v Německu

Děláme markýzy, které dodávají terasám a balkonům něco jedinečného a dlouho vévodí ve světě markýz. Vysoce kvalitní textilie jsou vyráběny v německém Emsdettenu podle nejpřísnějších standardů kvality. Nitě jsou barveny procesem, který v Markiluxu sami vyvinuli, paleta až 16 milionů odstínů neobvyklé světelnosti a barevné stability. Výsledkem jsou funkční látky, které udávají tempo z hlediska kvality, UV ochrany, snadné péči a příjemného vzhledu.

Přečtěte si více informací o látkách Markilux (pdf).

Sunsilk

Odolnost proti vodě 45 mBar

Tkanina z jemného high-tech polyesteru s typickým brilantním efektem. Sunsilk SNC je látka moderního vzhledu se všemi nutnými předpoklady nejvyšší kvality. Určeno k ochraně proti slunci i dešti. Látka je vhodná pro všechny typy markýz.

Sunvas

Odolnost proti vodě 35 mBar

Tkanina s měkkou „načechranou“ strukturou v jemných odstínech. Sunvas SNC snoubí romantický vzhled s nejvyššími technickými hodnotami: odolnost, stálobarevnost a samočistící efekt. Určeno k ochraně proti slunci i dešti. Látka je vhodná pro všechny typy markýz.

Sunbow

Markýzová látka s vysokou gramáží. U markýz Markilux MX-3 a Markilux 970 lze využít tuto látku pouze do výsuvu 3 metry.

Perla FR

Odolnost proti vodě 100 mBar

Těžce vznětlivá. Odpovídá DIN 4102-B1, NF P 92 507 (M2), BS 5867 část 2 Typ C a EN 13773. Vhodná pro terasové markýzy a stínění zimních zahrad. Určeno k ochraně proti slunci a dešti.

Transolair

Odolnost proti vodě 0 mBar

Klasická markýzová tkanina s miniaturním děrováním. Látka je příjemně transparentní s dobrou propustností světla a vzduchu. Tyto látky jsou určené pro markýzy na zimní zahrady a boční markýzy.

Perfotex

Speciální tkaniny z vysoce kvalitního polyesteru s dokonalým efektem rozptýlení slunečního světla. Napařená hliníková vrstva odráží teplo ještě dříve než pronikne do zimní zahrady. Určeno k ochraně proti slunci. Tyto látky jsou určené pro markýzy na zimní zahrady a boční markýzy.

Vuscreen ALU

 

Související příspěvky