Jsme menší firma s jasným cílem. Chceme vám ukázat, že stínící technika nejsou jen hliníkové žaluzie nebo markýzy z hobbymarketu.

Všechny naše systémy jsou určeny pro zastínění oken nebo zastřešení terasy. V našem oboru však nebojujeme cenou, ale nadstandardní kvalitou. Nenajdete tak u nás nejlevnější zahradní markýzy, pergoly z hliníku nebo rolety v okolí, ale garantujeme vám prvotřídní kvalitu materiálů a tomu odpovídající  montáž a servis. Na většinu našich produktů nabízíme záruku 5 let.

Nezbývá než se zeptat, máte zájem o zastínění oken nebo zastřešení terasy?

Něco z historie aneb jak to všechno začalo?

Když jsem se v roce 1998 rozhodoval, jakým směrem se bude ubírat má profesní budoucnost, netušil jsem, že celý život zasvětím krocení slunečních paprsků.

Má kariéra začala v jedné malé moravské firmě zabývající se výrobou žaluzií. Prošel jsem si vším, od strojního stříhání lamel, ručního kompletování, až po montáže přímo u klientů.

V roce 2003 jsem se rozhodl své zkušenosti uplatnit v Praze. Zjistil jsem, že sluneční paprsky stále prosvítají mezerami v mých znalostech a to byla výzva. Své působení jsem spojil s tehdy menší firmou, kde jsem se postupně nenápadně přesouval od montáží k obchodní činnosti.

Na začátku roku 2013 jsem konečně začal naplňovat své cíle, spojil jsem své síly s těmi nejlepšími z oboru internetové propagace a založili jsme značku T-shade.

Během 20ti leté praxe jsem pochopil, že nezáleží pouze na kvalitě výrobků, odborné montáži, rychlosti dodání a ceně, ale především na schopnosti naslouchat zákazníkovi. Jen tak můžeme uspokojit jeho přání a obstát ve tvrdém konkurenčním prostředí. Našimi nástroji k boji však není cena, ale především kvalita a komplexní služby.

Jan Koritenský

zakladatel značky T-shade