Markilux MX-3

Subtilní hliníková kazetová markýza Markilux MX-3 se může pochlubit kompaktností, čistými liniemi, elegantními křivkami a neotřelým designem. Pravý šmrnc jí dodává unikátní barevné provedení.

Markilux 970

Markilux 970 je nová markýza s kazetou, kterou si pro její hranaté a pravoúhlé tvary oblíbí hlavně milovníci moderního designu a minimalismu.

Markilux 990

Markýza je vyjímečná především minimálními rozměry kazety. Ta je vysoká pouhých 13 centimetrů a je ideální pro instalace s minimálním prostorem.

Markilux 1600

Markilux 1600 je jedna z mála tzv. polokazetových markýz. To znamená, že při stažení je látka schovaná v kazetě a je tak chráněna před okolními vlivy. Ramena však schovaná nejsou.

Markilux 6000

Markilux MX-1

Kazeta markýzy je v zavřeném stavu hluboká 38cm a tak vytvoří i tak menší přístřešek. Může tak ochránit okna například před kroupami.

Markilux MX-4

Přivítejte novou kazetovou markýzu Markilux MX-4 a dejte jí prostor, který si zaslouží. Je navržena speciálně pro stínění velkých ploch a její avantgardní design vás nadchne.

Markilux 1300

Otevřená markýza Markilux 1300, která je vhodná pro jakýkoli druh stavby, dokonale ukazuje, že v jednoduchosti je krása. Stylově, ale zároveň prakticky ochrání vaši terasu před sluncem, větrem i deštěm. Jedná se o jedinou markýzu s plynulou regulací sklonu (za příplatek).

Markilux 1700

Nadčasová otevřená markýza Markilux 1700 je vhodná především pro instalaci pod převis, kvůli absenci kazety totiž není látka při stažení nijak chráněna před vnějšími vlivy.

 

MARKILUX 8800

Pokud máte zimní zahradu nebo pergolu a potřebujete ji zastínit, nemůžete si vybrat lépe.

Markilux 8800 je navržen a vyroben německými mistry v oboru. Kvalita použitých materiálů, naprosto spolehlivé provedení a tichý chod vás ohromí na hned na první pohled a již nebudete chtít nic jiného.

MARKILUX 779 a 879

Markýza Markilux 779 (hranatá kazeta) a 879 (kulatá kazeta) je dokonalým řešením, pokud máte zimní zahradu nebo pergolu s prosklenou střechou. Montuje se totiž přímo pod zastřešení.

Markilux 770

Markýza na zimní zahrady, vhodná pro středně velké skleněné plochy jak v interiéru tak exteriéru.