markilux miniPokud vlastníte zimní zahradu nebo pergolu, zřejmě vám není cizí boj s nadměrným teplem, které se zde hromadí jakmile začne svítit první jarní slunce. Tento prostor se pak rychle stává nepříjemně horkým, což vám znemožňuje jeho plnohodnotné využívání. Zimní zahrada se tak může zdát vhodnější pro pěstování teplomilných rostlin, jako jsou rajčata či okurky, než pro relaxaci.

Ideálním řešením tohoto problému je instalace speciálně navržené markýzy, která je vhodná jak pro zimní zahrady, tak i pro pergoly s pokrytím ze skla nebo polykarbonátu. Tato markýza se montuje přímo nad střechu (nebo pod střechu), čímž efektivně blokuje sluneční záření a zabraňuje nadměrnému vyhřívání prostoru. Navíc, díky výrobě na míru dokonale zapadne do designu vaší zimní zahrady nebo pergoly. Standardně je vybavena motorem a dálkovým ovládáním, což zaručuje její snadnou a pohodlnou manipulaci.

markilux 8800 nahled
Markýza na zimní zahrady a pergoly. Odkloní slunce, při sklonu nad 15 stupňů je odolná proti dešti.
markýza markilux 8850 nahled
Markýza na zimní zahrady a pergoly. Odkloní slunce, při sklonu nad 15 stupňů je odolná proti dešti. Umožňuje přesah zimní…
markilux 779 kazeta
Markýza pro zimní zahrady nebo pergolu, která je určená pod zasklení nebo polykarbonát.
markilux 770 nahled
Markýza na zimní zahradu nebo pergolu, která se vyrábí do rozměru 4,5x4 metry.

Související příspěvky