Zastřešení terasy či pergoly

Jak na zastřešení a zastínění terasy?

Variant zastřešení terasy je hned několik. Vhodnou variantu nevybíráme jen podle designu, ale hlavně podle praktických vlastností. Ale jaká varianta je pro Vás nejvhodnější? Zašlete nám fotografii Vaší terasy, požadavky a my Vám doporučíme to nejlepší řešení.

Markýzy

Velmi nenápadná konstrukce ve které se skrývá opravdový poklad. Markýza neruší stavbu žádnými nosnými sloupy, zvládne ochránit proti slunci a naše markýzy navíc i proti dešti. Více o markýzách Markilux.

Kazetové markýzy

markilux mx3 nahled
Nyní sleva 10%
Nová kazetová markýza Markilux MX3 patří mezi produkty, na který si uděláte názor hned na první pohled.
markilux 970 nahled
Nyní sleva 10%
Kazetová markýza s dokonalým hranatým designem.
markilux mx2 nahled
Nová kazetová markýza Markilux MX2 patří mezi produkty, na který si uděláte názor hned na první pohled.
markilux 1600 nahled
Polokazetová markýza
markilux 6000 nahled
Vlajková loď mezi markýzami Markilux.
markyza markilux mx 4 14
Nová kazetová markýza Markilux MX-4 s luxusním designem pro velké terasy.
markilux mx1 nahled
Kazeta markýzy je v zavřeném stavu hluboká 38cm a tak vytvoří i tak menší přístřešek. Může tak ochránit okna například…

Markýzy bez kazety

markilux 930 nahled
Markýza bez kazety, která je vhodná k instalaci pod balkón nebo přesah střechy.
markilux 1300 nahled
Cenově nejdostupnější markýza bez kazety z našeho sortimentu. Za příplatek umožňuje naklápění.

 

PROČ SI VYBRAT NAŠE MARKÝZY

Aby se vám na terase dobře sedělo, potřebujete mít nejen něco pohodlného pod zadkem, ale i něco účelného a zároveň estetického nad hlavou. Variant zastřešení terasy je hned několik. Tu pro vás nejvhodnější vybíráme podle designu, technických možností a praktických vlastností.

V portfoliu máme služby typu “full service” a zároveň ty nejlepší produkty pro zastřešení terasy bez kompromisů – markýzy a boční screenové rolety renomovaných německých značek Markilux a Roma. Nebojujeme cenou, ale kvalitou. Celý sortiment je roky prověřený. Bez obav můžeme dát na vše nadstandardní pětiletou záruku.

V čem jsme opravdu výjimeční? Schopností naslouchat zákazníkovi. A získat si jeho důvěru tak, aby i on naslouchal nám. Nejvhodnější řešení znamená, že se do úvahy vezmou představy a požadavky klienta, technické možnosti stavby, vlastnosti produktu a další individuální omezení, které ovlivňují uživatelskou kvalitu realizace. Zajímá vás, co patří k nejčastěji diskutovaným tématům? Například výběr vhodného kotvení konstrukce markýzy vzhledem k povaze stavby. Nebo správný rozměr a sklon. Často také odpovídáme na otázky ohledně toho, jaký nápor větru markýza vydrží. Co se dá udělat proti nízkému letnímu slunci. Jak se markýzy ovládají a obsluhují.

Možná právě vám se pak zalíbí luxusní a na míru vyrobená kazetová markýza či screenová roleta. Kazeta je nenápadná konstrukce s opravdovým pokladem uvnitř. Stylovou markýzou, která vás ochrání nejen před sluncem, ale i před silnějším větrem. Díky integrovanému odtoku vody navíc odolá i dešti. K dostání je se širokým příslušenstvím, od dálkového ovládání přes sluneční senzory až po světelné panely.

Screenové rolety pak představují moderní řešení pro zastínění oken nebo boční strany pergoly. Ochrání před slunečními paprsky, zajistí dostatečné soukromí, přičemž stále zachovají výhled ven, v interiéru vytváří optimální tepelné podmínky a exteriéru dodávají nadčasový vzhled. K dispozici jsou v pestré škále variant a provedení, ze kterých si vyberou i náročnější zákazníci. Věřte nám, vaše posezení bude dokonalé.

Chcete vědět, jak by markýza vypadala na vašem bytě nebo domě, kolik by vás to stálo a co to všechno obnáší? Můžete využít náš jedinečný Markilux kompas s vizualizací budoucí realizace. Nebo nám zašlete nezávaznou poptávku. Do 48 hodin vám zpět pošleme cenovou nabídku.