Terasa je místem, kde se chceme trávit co nejvíce času. A markýza na terasu nám v tom pomůže – v létě ochrání před sluncem a navíc v zimě nezastíní interiér.

Dodáváme markýzy na terasy po celé ČR. Specializujeme se na modely od německého výrobce Markilux, který vyniká precizním zpracováním a vysokou odolností. Jako jedny z mála markýz na světě jsou tyto designové skvosty odolné i proti dešti.

markýza na terasu
Moderní zastínění terasy pomocí markýzy. V tomto případě je využitá markýza Markilux 970 s hranatou kazetou.

Proč si vybrat naší markýzu na terasu?

  • výroba na míru
  • montujeme po celé ČR
  • záruka 5 let
  • dodáváme markýzy Markilux, které jsou odolné i proti dešti

Jaké markýzy nabízíme?

Kazetové markýzy kazetové markýzy

Látka i ramena se při stažení schovají do boxu (kazety).

Markýzy bez kazety markýzy bez kazety

Látka ani ramena nejsou nijak chráněny před vnějšími vlivy. Vhodný typ pro instalaci pod střechu.

Markýzy pro zimní zahrady markýzy pro zimní zahrady

Jsou určeny přímo pro montáž na zimní zahradu.

Kolik stojí markýzy?

Všechny typy jsou vyráběné přesně na míru a je možné je doplnit celou řadou příslušenství. Pro zpracování cenové nabídky neváhejte vyplnit tento jednoduchý formulář. Následně vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

Markýza na terasu – jakou vybrat?

Markýz na trhu je nepřeberné množství a není snadné se v nich vyznat. Nemůžeme vám dát přehled markýz z celého světa, ale můžeme vám doporučit markýzu z našeho sortimentu.

Kazetové markýzy

Nejpopulárnější typ markýzy. Pokud zastínění nepoužíváte, jednoduše stáhnete markýzu k domu a vše se schová do krycího boxu. Látka i ramena tak pomaleji stárnou.

Můžeme doporučit markýzu Markilux MX3, která nabízí nejvýhodnější poměr cena/kvalita. Můžete si užívat vysokou odolnosti i proti dešti, kazetu z hliníku a to za nejpříznivější cenu. A navíc si můžete vybrat z několika barevných i střídmějších variant.

Terasová markýza s kazetou
Terasová markýza s kazetou

Markýza bez kazety

Jsou ideální, pokud se instalují pod přesah střechy nebo pod balkón. V tom případě je látka s rameny krytá a není třeba kazeta.

V případě, že hledáte markýzu s jednoduchým designem, tak by vás mohla zaujmou markýza Markilux 1300. Zvládne i veliké rozměry s šířkou až 13,9m a výsuvem 4m.

Markýza bez kazety - Markilux 1300
Markýza bez kazety – Markilux 1300

Podívejte se,  jak bude markýza vypadat u vás.

Pokud si nejste jistí, jestli se markýza na terasu hodí i k vám, můžete zkusit využít moderní technologie. Společnost Markilux má aplikaci pro chytré telefony a tablety, kde si můžete markýzu dosadit na dům.

Aplikace ke stažení: iOS, Android

Fotogalerie markýz Markilux