markilux mx 4 nahled

Přivítejte novou kazetovou markýzu Markilux MX-4 a dejte jí prostor, který si zaslouží. Je navržena speciálně pro stínění velkých ploch a její avantgardní design vás nadchne.

Kromě estetického dojmu nabízí i funkčnost a s inovativními možnostmi integrovaného osvětlení i doplňkovými světly na stěnu. Užijte si příjemnou atmosféru na terase ve dne i v noci.

Kazetová markýza Markilux MX-4 vás ochrání nejen před sluncem, ale i před silnějším větrem a díky integrovanému odtoku vody odolá i dešti. K dostání je s širokým množstvím příslušenství, od dálkového ovládání přes sluneční senzory až po integrované osvětlení. Vaše posezení tak bude dokonalé. Kazetovou markýzu vyrábíme na míru a stejně jako na všechny produkty i na ni poskytujeme pětiletou záruku.

 
Ochrání před sluncem i deštěm Markýza Markilux je odolná proti slunci i dešti (více info). Látka je nepromokavá a voda díky sklonu markýzy hladce odtéká na zem.
 

Zastíní vám markýza terasu?

Markilux sluneční kompas

Nevíte, jaký rozměr zvolit, aby markýza zastínila vaší terasu co nejlépe? Vyzkoušejte Markilux Kompas.

Markýza Markilux MX-4 je určená i proti dešti

Produktové video

Barvy látky

vzorník látek Markilux Barevných variant látek Markilux jsou stovky. Všechny najdete zde.

Ze všech materiálů látek bychom rádi vyzdvihli Sunsilk, která je vyrobená ze 100% polyesteru s využitím nano-technologie. Nečistoty se tak nevsakují do látky, ale hladce po ní sklouznou. Díky tomu mají všechny látky samočistící efekt.

 

Maximální rozměry

  • Markýza se vyrábí na míru.
  • Maximální šířka podél domu 14 metrů s výsuvem až 4 metry.

Můžete si vybrat z následujícího příslušenství.

Dálkové ovládání na markýzy pohodlné ovládání stisknutím tlačítka

pomocí motoru a dálkového ovládání jednoduše markýzu stáhnete nebo vytáhnete

Sluneční a větrná automatika u markýz sluneční a větrná automatika

reaguje na aktuální stav počasí a dává pokyny pro vysunutí nebo zasunutí markýzy

Otřesové čidlo 3D otřesové čidlo

takřka neviditelná ochrana markýzy před silným větrem

Sluneční senzor markýz sluneční senzor

reaguje na přednastavenou intenzitu slunečního svitu a podobně jako sluneční a větrná automatika dává pokyny pro vysunutí nebo zasunutí markýzy

markilux mx 4 led line kazeta osvětlení LED line v kazetě
markilux mx 4 led spot kazeta integrované bodové osvětlení v předním profilu
markilux mx 4 led box externí osvětlení Wall Box

Markilux: Jediný opravdový výrobce markýz na světě

Německý výrobce Markilux se specializuje na výrobu markýz více než 50 let. Neustále investuje do vývoje a inovací, vlastní produkci látek, profilů i dalších komponentů. Pouze v případě motorů využívá francouzskou firmu Somfy.

Všechny markýzy jsou navrženy tak, aby chránily před sluncem i deštěm (lepené švy, odtokové žlaby). Mají životnost 50 000 cyklů, kterou lze překonat pouze v případě, že byste zatáhli a vytáhli markýzu každý den po dobu 50 let.

Je zajímavé vědět, že neexistuje český výrobce markýz. Z polotovarů zakoupených převážně ve Španělsku, Itálii nebo Polsku se markýzy pouze upravují na požadované rozměry a následně kompletují.

Podívejte se na všechny markýzy Markilux v naší nabídce.