Integrovaný odtokový žlab

Každý malé dítě ví, že proti dešti funguje deštník, plášťěnka a holínky. Ale jak funguje markýza? Jednou za pár let nám celé léto proprší, jindy se z oblohy na pár dnů stane cedník. Většinou – jako na potvoru – zároveň se spuštěním grilovací sezony. Jsou roky, kdy by se koncem prázdnin mohly přepisovat pranostiky na „srpen za kamna vlezem“. My si tím ovšem nenecháme pokazit náladu! Protože neexistuje špatné počasí, existují jen špatné markýzy.

Při dobré vůli se v našich zeměpisných šířkách dá na terase strávit dobrá polovina roku. A kvalitní markýzy Markilux vyrobené v Německu k této oblíbené volnočasové kratochvíli výrazně přispívají. Prodlužují totiž čas, který si můžeme užívat na terasách, balkonech a lodžiích – v pohodlí a v suchu!

Výraznou konkurenční výhodou značky Markilux jsou totiž mimo jiné kvalitní integrované odtokové žlaby, díky kterým přestává být déšť jakékoliv intenzity vaším problémem. Vodu svedou a kontrolovaně na určené místo. Kromě žlabu umístěného v čelním profilu markýzy pomáhají vodu zkrotit ještě odtokové kanály a odtokové otvory ve spodní části kazety. Ty slouží pro případ, kdy se markýza zabalí mokrá a v kazetě se „vyždíme“.

Jak to vypadá, když voda stéká po látce a malým okapem odtéká pryč. Podívejte se.

Podívejte se na markýzy s integrovaným odtokovým žlabem

nejprodávanější
hranatá
vlajková loď
vrchol luxusu
vrchol luxusu