Pro zastřešení terasy nemusíte řešit hned novou markýzu nebo pergolu. Kolikrát postačí i vyměnit látku na starší markýze za novou, nepromokavou. Stále častěji se nás na výměnu ptáte, tak pojďme do toho. Poradíme Vám, jak na to!

Jak výměna probíhá?

Při výměně látky na markýze mohou nastat vlastně jen tři varianty.

1) standardní markýzy

Pokud se jedná o standardní markýzu se standardními rozměry látky (klasický obdelník, žádný atyp) přijedeme na místo, markýzu zaměříme, vybereme s Vámi nový vzor látky a zadáme do výroby.

2) atypická markýza

Další možností je, že se jedná o atypický tvar markýzy nebo nadstandarní rozměry. V takovém případě přijedeme na místo, látku demontujeme a uděláme přesnou kopii rozměrů. Látku si stejně jako v prvním případě můžete zvolit.

3) porouchaná mechanika

V případě, že se jedná o starší markýzu, atypickou nebo nějak poškozenou, je potřeba ji vidět na místě. Buď se nám podaří markýzu zprovoznit nebo Vám doporučíme výměnu.

 


 

Jaké látky na markýzy nabízíme?

Nabízíme látky na markýzu od dvou výrobců, které jsou použitelné na většinu markýz. V obou případech se jedná o impregnované a nepromokavé látky, které mají navíc UV ochranu. Ta Vám zaručí, že látka neztratí barvu a ani vlivem silného slunce se nedrolí ani nemění svůj tvar.

Látky na markýzy Bohemiaflex

Prvním výrobcem je česká společnost Bohemiaflex. Firma umožňuje za příplatek i vlastní potisk markýzy, což je vhodné například pro restaurace. Proč nemít na markýze vlastní logo, abyste byli vidět už z dálky?

Cena látky se pohybuje kolem 950 Kč bez DPH za metr čtvereční. Cena montáže u standardní markýzy cca 2000 Kč bez DPH + doprava.

PODÍVEJTE SE NA DALŠÍ LÁTKY BOHEMIAFLEX

Látky na markýzy Markilux

Německý výrobce, který patří mezi nejlepší výrobce markýz vůbec. Látky využívají tzv. nano-technologie. V praxi to znamená, že je látka velmi odolná vůči nečistotám. Ty nedostanou šanci se do látky vůbec vsáknout, ale hladce po ní sklouznou. Podívejte se na video, jak vypadá látka v detailu.

Na látky Markilux nabízíme nadstandardní záruku 5 let. Cena látky se pohybuje kolem 1700 Kč bez DPH za metr čtvereční. Cena montáže u standardní markýzy cca 2000 Kč + doprava.

 

vzorník látek Markilux Barevných variant látek Markilux jsou stovky.
UKÁZKY NAJDETE ZDE.

 

Chtěli byste vypočítat cenu nebo poradit? Kontaktujte nás.