Pro zastřešení terasy nemusíte řešit hned novou markýzu nebo pergolu. Kolikrát postačí i vyměnit látku na starší markýze za novou, nepromokavou. Stále častěji se nás na výměnu ptáte, tak pojďme do toho. Poradíme Vám, jak na to!

Jaká je cena výměny látky?

Cena látky 2250 Kč bez DPH za metr čtvereční.
Cena montáže u standardní markýzy cca 2000 Kč + doprava.

Příklad kalkulace: výměna látky na markýze v rozměru 4x3m

Látka 27000 Kč bez DPH
Montáž 2000 Kč bez DPH
Doprava (Praha) 1500 Kč bez DPH
Celková cena 30500 Kč bez DPH
34 160 Kč vč. 12% DPH

Jak výměna probíhá?

Při výměně látky na markýze mohou nastat vlastně jen tři varianty.

1) standardní markýzy

Pokud se jedná o standardní markýzu se standardními rozměry látky (klasický obdelník, žádný atyp) přijedeme na místo, markýzu zaměříme, vybereme s Vámi nový vzor látky a zadáme do výroby náhradní látku na markýzu.

2) atypická markýza

Další možností je, že se jedná o atypický tvar markýzy nebo nadstandardní rozměry. V takovém případě přijedeme na místo, látku na markýzu demontujeme a uděláme přesnou kopii rozměrů. Látku si stejně jako v prvním případě můžete zvolit.

3) porouchaná mechanika

V případě, že se jedná o starší markýzu, atypickou nebo nějak poškozenou, je potřeba ji vidět na místě. Buď se nám podaří markýzu zprovoznit nebo Vám doporučíme výměnu.

 


Látky na markýzy Markilux

Německý výrobce, který patří mezi nejlepší výrobce markýz vůbec. Látky využívají tzv. nano-technologie. V praxi to znamená, že je látka velmi odolná vůči nečistotám. Ty nedostanou šanci se do látky vůbec vsáknout, ale hladce po ní sklouznou. Podívejte se na video, jak vypadá látka náhradní látka na markýzu v detailu. Životnost látky 10-15 let.

Na látky Markilux nabízíme záruku 5 let. Cena látky 2250 Kč bez DPH za metr čtvereční. Cena montáže u standardní markýzy cca 2000 Kč + doprava.

 

vzorník látek Markilux Barevných variant látek Markilux jsou stovky.
UKÁZKY NAJDETE ZDE.

 

Chtěli byste vypočítat cenu NÁHRADNÍ LÁTKY NA MARKÝZU nebo poradit? Kontaktujte nás.

 

 

Související příspěvky