Proč investovat do markýzy Markilux?

Výrobce Markilux patří se svou produkcí přes 100.000 vyrobených kusů ročně mezi největší světové výrobce markýz. Zároveň tyto designové kousky patří mezi nejdražší zastínění terasy. Proč se vyplatí investovat?

Výroba na míru

Markýzy Markilux se samozřejmě vyrábí přesně na míru. A to nejen v rozměru, který potřebujete, ale nabízí i mnoho dalších variant. Každý kus je jedinečný a dokonce dostane i své sériové číslo.

  • 45 typů markýz
  • 250 barev látky
  • další příslušenství (integrované osvětlení, topení, různé varianty ovládání, spouštěcí volán, čidla)
Sériové číslo markýzy
Sériové číslo markýzy BA-Nr

Odolnost

Odolnost je přesně to, co dělá Markilux jedním z nejlepších markýz na světě. Jako jediné jsou určené i proti dešti. Jak je to možné?

Vzhledem k vysoké produkci a vyšší ceně si Markilux může dovolit investovat vysoké prostředky do vývoje. Mimo jiné si vyrábí i vlastní látky, které jsou voděodolné. Němci k látce přidali tužší ramena, konstrukci a přední profil doplnili o odtokový žlab.

markýza Markilux MX-3 v dešti

Životnost

Markýza není spotřební zboží, ale investice do dlouhých let strávených na terase. Samotná konstrukce a mechanismus má životnost 40 let, látka 10-15 let. Pokud látka ztratí svůj lesk a vlastnosti, je možné jí kdykoliv vyměnit. Výměnu provádíme po celé ČR.

Kam dál? Podívejte se na kazetové markýzy Markilux.