info@t-shade.cz, +420 725 956 340

Získali jsme zastoupení výrobce Resstende

 

Naším cílem je mimojiné rozšiřovat nabídku a přinášet vám to nejatraktivnější stínění. Po úspěšných pergolách řady ML jsme se podívali i po stínění do oken. Narazili jsme na firmu italského výrobce Resstende a z jejich široké nabídky jsme si vyzobli ty nejzajímavější produkty.

 

Screenové rolety

Screenové rolety jsou novým ale moderním stíněním, které se pomalu probíjí i do českých domácností. Můžeme je přirovnat k klasickým venkovním roletám jen s tím rozdílem, že nejsou vyrobené z hliníku, ale ze skelného vlákna nebo polyesteru. V obou variantách jsou navíc potažené vrstvou PVC. Používají se na zastínění oken nebo jako boční stínění u pergol. Podrobnosti o screenových roletách najdete zde.

 
realizace-rolety-zip-screen-3
realizace-rolety-zip-screen-5
realizace-rolety-zip-screen-12
venkovní látkové rolety 23
venkovní látkové rolety 11
venkovní látkové rolety 20
venkovní látkové rolety 1
venkovní látkové rolety 5
venkovní látkové rolety 14
Previous Next Play Pause
realizace-rolety-zip-screen-3 realizace-rolety-zip-screen-5 realizace-rolety-zip-screen-12 venkovní látkové rolety 23 venkovní látkové rolety 11 venkovní látkové rolety 20 venkovní látkové rolety 1 venkovní látkové rolety 5 venkovní látkové rolety 14
 
 

O Resstende

Resstende je přední italský výrobce stínící techniky. Společnost se výhradně specializuje na výrobu rolet a je oceňována mezinárodně uznávanými designéry a architekty. 
 
Společnost byla založena v roce 1975 a zabývala se výrobou látek a dalších kompronentů pro rolety a žaluzie. Zkušenosti s výrobou Resstende nasměřovali k vývoji vlastní řady rolet. V současné době firma nabízí více než 1000 různých výrobků a vyváží je do více než 30 zemí po celém světě.