info@t-shade.cz, +420 725 956 340

Kdy řešit zastřešení terasy?

Venkovní teplota se pohybuje okolo nuly, nejlépe se sedí v obývacím pokoji pod dekou a nic nenaznačuje tomu, že by se blížila terasová sezóna. Pokud si ale chcete tento rok užít terasu co nejdéle, je během ledna a února nejvyšší čas řešit její zastřešení.

 

 

 

 

Proč tomu tak je?

01výroba na míru - každá pergola, markýza nebo sluneční plachta je originál a je "ušitá" na míru k terase. I z toho důvodu před každým objednáním přijedeme na místo realizace a zkontrolujeme, zda je terasa připravena na instalaci a jaké rozměry a parametry musí zastínění mít.

02výroba v Itálii nebo Německu - specializujeme se na precizní stínění německých nebo italských výrobců a musíme do termínu dodání započítat i dopravu a dořešení detailů objednávky

03v plné sezóně se prodlužuje doba dodání - standardní doba výroby je 5 týdnů, ale jakmile se nad Evropou rozsvítí jarní slunce, začíná sezóna a z důvodu vysokého vytížení výroben se prodlužuje i doba dodání

 

Zjednodušeně lze říci, že stínění terasy řešené v lednu a únoru bude namontováno v březnu nebo dubnu, tudíž na začátku terasové sezóny.

 

Podívejte se na varianty zastřešení terasy