Markýza s nastavitelným sklonem – řešení nízkého slunce!

Až se budete rozhodovat, jakou markýzu si pořídíte, myslete na to, že zásadní rozdíl zpravidla dělají detaily. Na první pohled nebo klidně při studiu nabídky jsou takové detaily možná přehlédnutelné. Možná je zastíní cena nebo barva látky, ale věřte nám. Některé nenápadné vychytávky doceníte až při samotném používání.

Plynulé naklápění markýzy

Jednou takovou vychytávkou, která z markýzy dělá mistra, je možnost nastavit její sklon. Možná jste nevěděli, že to vůbec jde. Možná byste to při výběru nepovažovali za důležité. My takovou markýzu máme v nabídce a rádi bychom vám ji představili. Jmenuje se Markilux 1300. Je stylová, je praktická a je vhodná na jakýkoliv druh stavby. Disponuje plynulou regulací sklonu, který si můžete nastavit sami pomocí nerezové rukojeti. Podle potřeby buď v rozmezí 4 až 54 stupňů, nebo 35 až 85 stupňů.

Základní funkce markýzy – čili stínění proti sluníčku – se tak ještě zdokonaluje a řeší i části dne, kdy je sluníčko opravdu nízko a jeho přítomnost pod vaší markýzou nežádoucí. Ano, chápete to správně – jsou to nejčastěji právě ty vzácné chvilky, kdy si chcete po práci svoji terasu užít co nejvíce. Nižším sklonem navíc před silným sluncem ochráníte i okna, díky čemuž pak nedochází k přehřívání interiérů. Uživatelskou přívětivost této markýzy navíc zvyšuje i příslušenství, ke kterému patří pohodlné dálkové ovládání, sluneční senzor, 3D otřesové čidlo, LED modul či infračervené topení.