info@t-shade.cz, +420 725 956 340

Dřevěné pergoly

Dřevěné pergoly již nenabízíme. Jako alternativu můžeme nabídnout hliníkové pergoly Nižší cena, není potřeba žádná údržba, výroba na míru, vysoká odolnost.

Dřevo patří mezi tradiční stavební materiály. Jestliže máte rádi přírodní materiál ve spojení s nádherným designem, musí pro vás být dřevéná pergola jasnou volbou. V našem sortimentu najdete dřevěné pergoly se stahovací látkovou střechou, které vás ochrání před ostrým sluncem i deštěm. Pergoly jsou vyráběné na míru se zárukou 5 let.

 

pergola ML I
pergola ML I
pergola ML II
pergola ML II
pergola IATA Luxus
pergola IATA Luxus
pergola IATA Twin
pergola IATA Twin
pergola_classy2
watermark
pergola_classy3
pergola_classy1
pergoly_twin1
watermark (1)
pergoly_twin4
Previous Next Play Pause
pergola ML I pergola ML I pergola ML II pergola ML II pergola IATA Luxus pergola IATA Luxus pergola IATA Twin pergola IATA Twin pergola_classy2 watermark pergola_classy3 pergola_classy1 pergoly_twin1 watermark (1) pergoly_twin4
 

Proč látková stahovací střecha?

Už jste někdy seděli v parném létě pod polykarbonátovou střechou? Pokud ano jistě si vzpomenete, jak byl pod střechou vzduch jako ve skleníku nebo jak byla za deště hlučná. Naše střechy jsou vyrobené z nepromokavé látky, která je díky napínacímu systému napnutá tak dokonale, že po ní můžete skoro i chodit. Zároveň pokud budete chtít střechu stáhnout a užít si večerního vzduchu a výhledu na oblohu, můžete! Stačí jen stisknout tlačítko na ovladači a střecha se stáhne.

 

Proč si vybrat dřevěnou pergolu?

  • přírodní a ekologický materiál
  • luxusní, masivní a zároveň elegantní design
  • opravitelnost – při poškození lze část konstrukce neznatelně opravit
  • netvoří elektrostatický náboj – nepřitahují nečistoty

 

Dřevěné pergoly již nenabízíme. Podívejte se na hliníkové.