info@t-shade.cz, +420 725 956 340

Vánoční úklid aneb jaký byl rok 2014?

 

Končí nám rok 2014 a s ním i druhý rok, kdy jsme na českém trhu. Je čas si trochu uklidit na stole a zabilancovat o tom, co se letos stalo, co se nám povedlo a co ne. 

   

 

 

Co nově najdete v našem sortimentu?

Začátek roku byl hodně ve znamení příprav na novou sezónu. V našem sortimentu se napevno usadily pergoly a sluneční plachty firmy Corradi s jejich kompletním portfóliem produktů. Podívali jsme se na další podobné pergoly v Itálii i celé Evropě a zaostřili jsme na IATA Italia, kde nás zaujala hlavně pergola v kombinaci dřevo-hliník (podívat se můžete zde).

 pergola IATA Luxus

pergola IATA Italia v kombinaci dřevo-hliník

 

Ke konci roku začínáme spolupracovat ještě s dalším výrobcem BT Group, od kterého jsme si "vyzobli" ty nejoriginálnější kousky. Do roku 2015 tedy vstupujeme se třemi výrobci pergol a můžeme tak zákazníkovi vybrat jednu z 18 typů pergol.

 

Co se týká interiérových produktů, po vyzkoušení různých výrobců jsme se opět vrátili k rakouské firmě LEHA. Ta patří jednoznačně k tomu nejlepšímu co jsme poznali a zapadá tak do naší politiky soustředit se především na vysokou kvalitu produktů pro náročné zákazníky.

 

Na příští rok pro vás chystáme ještě doplnění sortimentu o zahradní nábytek, který perfektně zapadá do naší nabídky vybavení teras.

zrahadní nábytek zahradní nábytek

 

 

 

Jak se vám líbí náš nový web?

Na podzim jsme mimo jiné hodnotili úspěšnost a množství informací, které najdete na našich stránkách. Po uvážení všech pro i proti jsme sebrali odvahu a pustili jsme se do nového designu a doplnění o nové informace. Zaměřili jsme se i na uživatele mobilních telefonů a tabletů, takže naše stránky si už můžete zobrazit kdykoliv a kdekoliv bez jakýchkoliv překážek.

 

Boříme hranici.

Jelikož nám stále přibývají zákazníci ze Slovenska, rozhodli jsme, že jim půjdeme naproti a připravíme slovenský překlad stránek. Ne snad proto, že by nám bratia nerozuměli, ale proto, aby nás lépe našli i na Slovenských vyhledávačích. A že by se chystala i pobočka T-shade v Bratislavě? Uvidíme příští rok. :-)

 

 

Lámání chleba aneb jaký byl rok 2014?

 

Přestože máme více než 15 let zkušeností v oboru, byl rok 2014 plný poznání a získávání nových zkušeností. Pomalu ale jistě ladíme náš sortiment a zlepšujeme komunikaci s dodavateli, logistiku. Zdá se to jako jednoduchý úkol, ale jelikož naši dodavatelé jsou nejen z ČR, ale i Rakouska nebo Itálie, není sladění na stejnou vlnu snadné. Věděli jste například, že většina italských firem je v srpnu zavřena?

 

Abychom vám byli blíž, píšeme články do odborných časopisů nebo o nás můžete slyšet v rádiu, kde nám pomohl i Chuck Norris. :-)

 

Podařilo se nám realizovat 23 italských pergol a 8 slunečních plachet, což je 3x více než v roce předchozím. Dnes nás na montáži zastřešení terasy nebo zastínění oken jen tak něco nepřekvapí.

realizace pergoly

realizace pergoly Corradi Arko

realizace pergoly

realizace pergoly Corradi Exyl

realizace pergoly

realizace pergoly Corradi Paladia

 

2015 přichází!

Do nového roku vstupujeme s vykrystalizovaným sortimentem, ve kterém nám zůstaly jen produkty, u kterých máme prověřenou kvalitu a bezproblémovou funkčnost. Jen tak můžeme nabízet produkty i náročným zákazníkům a udržet si vysoké standardy. Náš tým jsme rozšířili o nové síly v podobě obchodní zástupkyně (vítáme Tě Gábi :-) ) a zabydlel se u nás i nový manažer realizací Ondřej Blažík. Už teď se těšíme na výzvy, které nás v roce 2015 čekají.

 

Nezbývá než poděkovat za dosavadní přízeň a popřát i Vám, co nejvíce úspěchů v roce 2015!

 

Tým T-shade