Rakouský výrobce stínících prvků LEHA patří jednoznačně ke špičce ve svém oboru. Výrobou se zabývají přes 40 let a v době kdy konkurence tlačí ceny stále níž si LEHA drží prvotřídní kvalitu. Podívejte se na produkty LEHA v naší nabídce.

Něco málo o výrobci

Společnost byla založena v roce 1964 a jako první produkt nabízeli inovativní garnýž s plastovou vnitřní drážkou. V sedmdesátých letech převzali z USA koncept vertikálních žaluzií a od té doby se věnují naplno interiérovému zastínění oken.

Cílem společnosti je především prvotřídní kvalita a funkčnost. LEHA využívá nejmodernější výrobní zařízení, které ve spojení s úzce specializovanými a svědomitými zaměstnanci tvoří základ fungující firmy. Většina produktů je stále kompletována ručně a při výstupní kontrole se ještě jednou prověřuje, zda souhlasí rozměry, látky jsou přesně zpracované a vzhled odpovídá přání zákazníka. Jen tak si může LEHA držet vysoké standardy.

Jaké produkty LEHA nabízíme?

Twinrollo

Kombinace rolety a žaluzií. Poměrně nová technologie, umožňující pomocí řetízku citlivě regulovat průsvit světla do interiéru.

Žaluzie Plisé

Moderní stínění, které jen tak někdo doma nemá. Jednoduché, originální a vhodné pro zastínění atypických rozměrů okna.

Rolety

Královna ložnic. Při výběru látky black-out roleta nepustí do místnosti žádné světlo. Z toho důvodu je nejčastěji využívaná v ložnicích.

Žaluzie

Prostě klasika. Díky možnosti plynulé regulace světla vpuštěného do místnosti jsou využívané hlavně v kuchyních, obývacích pokojích apod.